Jsme dvoučlenná kapela hrající spolu od roku 1996 většinou stále ve stejném obsazení - tedy klávesy, zpěv - Robert a kytara, zpěv - Martin. Nabízíme živou hudbu na zábavu, svatbu, narozeniny, ples či podnikový večírek pro české i zahraniční publikum. Zahrajeme i na akcích menšího rozsahu - ochutnávka vín, firemní raut, rodinná oslava. Náš repertoár je cílen napříč generacemi, takže můžeme nabídnout hudbu mnoha žánrů. (Pop - Rock, oldies, lidovky, evergreen )
         Během let jsme hráli na nespočtu podií jak v České republice, tak v zahraničí. Za zmínku snad stojí angažmá na zámořských a říčních lodích,nebo pravidelné dlouholeté hraní v restauraci "Národní kavárna" v Děčíně, nebo v  Hotelu "Mezní louka" v Česko - Saském Švýcarsku.
REFERENCE

Ples golfistů - Děčín, Výroční ples f. AMANN, Masopustní zábava - Růžová, Maškarní ples - Rumburk,
Firemní večírek AK Dunovská - Praha, Maturitní ples - hotel Clarion UL, Ples f.Setuza - hotel Vladimír UL, Myslivecký ples - KD Ústí n/L, soukromé akce - luxury spa hotel Zlatá Lípa - Děčín Jalůvčí,
KONTAKT
Robert Pokorný
604 814 420
duoflash@seznam.cz
Děčín

         Naším hlavním regionem, v kterém působíme je většinou Děčín a okolí, Praha, Ústí nad Labem , Teplice, Rumburk. Po domluvě jsme schopni zahrát kdekoli po celé ČR. K ozvučení používáme profi aparaturu od firmy KME, nebo RCF s výkonem až 8Kw. Potřebný prostor pro kapelu je cca 3 x 2 m.
KONTAKT  -  Robert Pokorný ,  Děčín,   tel. +420 604 814 420,   duoflash@seznam.cz ,   Ing.  Martin  Dosedla tel.  +420 736 183 639